Zoo-Botanica 2011

Film wymaga zainstalowania aplikacji Flashplayer.

W dniach 2-4 września 2011 w Centrum IASE w Kompleksie Hali Stulecia Wrocław odbyły się X TARGI I WYSTAWA ZOOLOGICZNO-BOTANICZNA. Chłopaki z Trzmiela prezentowali na nich dwa akwaria - jedno słodkowodne i jedeno morskie. Namówili mnie, aby pokazać mój zbiornik. Początkowo uważałem to za operację mało realną ze względu na problemy z przeniesieniem sprzętu, sporej ilości wody i życia. Była to jednak szansa na zmianę całej aranżacji wnętrza, którą i tak planowałem zrobić. Więc się zgodziłem :)

Muszę powiedzieć, że fajnie było oglądać swój zbiornik na wystawie - szczególnie że został wyróżniony. Chłopaki z Trzmiela też myślę byli zadowoleni - w końcu prezentowali coś, co stworzyli od początku do końca u jednego ze swoich "klientów". Nie pokazywali tego na fotografiach czy filmach, ale tak jak u niego stoi. Pokazywaną tam aranżację (zwłaszcza ustawienie skały) postarałem się ostworzyć po powrocie do domu :)

Cieszę się, że do tej pory pomagają mi rozwijać zbiornik.

 

Firma Trzmiel otrzymała Dyplom w IV Ogólnopolskim Konkursie na najciekwasze akwarium targów w kategorii PROFESJONALISTA!

Galeria zdjęć